Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası

Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası

Nihat Sırdar’la 90’lar Kafası sizleri unutulmaz şarkılarla yolculuğa çıkarıyor. 10 Mayıs Cuma akşamı Anemon Otel Manisa'da 90’ların unutulmaz parçalarının DJ setinden dinlemek için dans ve eğlence dolu bu geceyi sakın kaçırmayın! 🕺🏻

ETKİNLİK KURALLARI

- Kapı açılış saati 20:00, etkinlik başlangıç saati 21:00'dır.
- Konser süresince biletinizi saklayınız.
- 6-14 yaş arası seyirciler alana sadece ebeveynleri ile giriş yapabilir.
- E-biletinizin çıktısını almanız gerekmez, ekrandan göstermeniz yeterlidir. Biletinizi sayfamızın altında yer alan “Kontrol etmek için sorgulayın” çubuğundan mail adresinizle sorgulayıp işleminizi kontrol edebilir ve biletinizi PDF olarak indirebilirsiniz.

- Bilet fiyatları dönemsel olarak değişiklik gösterebilmektedir.
- Organizasyon firması uygun görmediği kişilerin bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Organizasyon firması, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü oluşan teknik vb. aksaklıklar nedeniyle programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Konser bileti alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır. Bütün katılımcılar kimliklerini yanında bulundurmalıdır. Katılımcıların yaşını doğrulamak amacıyla organizatör, kimlik ibrazı isteyecektir.
- Dışarıdan getirilen hiçbir yiyecek ve içecek alana alınmayacaktır.

- Etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Yaşanabilecek hava koşullarına hazırlıklı olunması önerilir.

- Etkinlik alanına kesici, yanıcı, parlayıcı, patlayıcı ile lazer v.b. şeyler sokmak yasaktır.
- Konser alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğu size aittir.


İzmir Çiçek Festivali

İzmir Çiçek Festivali

Anneler Günü'nünde annenize ÇİÇEK gibi bir festival hediye edin. 

Bayındır, Ödemiş ve Türkiye’nin bir çok yerinden üreticilerinin katılacağı bu festivalde, rengarenk çiçek kokuları arasında keyifle dolaşabilecek, atölye ve etkinliğe katılabilecek, konserlerde eğlenebilecek, doğrudan aracısız "ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE" olduğu için çok uygun fiyatlarla alışveriş yapabileceksiniz.

10-12 Mayıs tarihleri arasında, çgeniş bir florada, rengarenk, taptaze, yüzlerce çiçek, bitki, fide, fidan ve tohum, bahçenizde, balkonunuzda, evinizde, ofisinizde yeşermek için sizleri ALSANCAK TARİHİ HAVAGAZI FABRİKASI'nda bekliyor olacak.


SAHNE PROGRAMI


10 Mayıs

İzel 

Ümit Sayın

Ali Güven 

Dj


11 Mayıs

Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası


12 Mayıs

Burak Kut

Çelik

Grup Vitamin

Dj


DİKKAT ETMENİZ GEREKEN HUSUSLAR

  • "Genel Giriş 1" bileti alan seyirciler için; Biletiniz 16:00 - 23.30 saatleri arasında geçerlidir. Çiçek stantlarını gezebilir, alışveriş yapabilir, gurme lezzetler tadabilir, etkinliklere ve konserlere katılabilirsiniz.
  • "Genel Giriş 2" bileti alan seyirciler için; Biletiniz 10.00 - 15.00 saatleri arasında geçerlidir. Çiçek stantlarını gezebilir, alışveriş yapabilir, gurme lezzetler tadabilir, etkinliklere katılabilirsiniz.
  • Çıktı almanıza gerek yoktur.
  • Biletinizi ana sayfamızda yer alan “Kontrol etmek için sorgulayın” çubuğundan mail adresinizle sorgulayıp işleminizi kontrol edebilir ve biletinizi PDF olarak indirebilirsiniz.
  • Organizasyon firması, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü oluşan teknik vb. aksaklıklar nedeniyle programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
  • Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemeniz tavsiye olunur.
  • Etkinlik içerisinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek etkinlik alanına alınmayacaktır.
  • Etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Yaşanabilecek hava koşullarına hazırlıklı olunması önerilir.
  • Güvenlik personeli, etkinlik alanına firen herkesi güvenlik aramasına tabii tutacaktır.
İzmir Kahve Fuarı / Kahve, Kahve Dükkanı Ekipmanları ve Sarf Malzemeleri Fuarı

İzmir Kahve Fuarı / Kahve, Kahve Dükkanı Ekipmanları ve Sarf Malzemeleri Fuarı

İzmir Kahve Fuarı fuarizmir'de!

Kahve endüstrinin en yenilikçi ve son teknoloji ürünlerini, kahve dükkanı ve ev tipi ekipmanları inceleyebilir, workshop ve seminerlere katılabilir, fuarın "roaster village" alanında damağınıza en uygun çekirdekleri seçebilirsiniz.

Kahve, Kahve Dükkanı Ekipmanları ve Sarf Malzemeleri Fuarı, sektör profesyonelleri olduğu kadar kahve meraklıları için de buluşma noktası olacak. 

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgiye kahvefuari.com adresinden ulaşabilirsiniz.


GitFest - Kamp Karavan Outdoor Festivali

GitFest - Kamp Karavan Outdoor Festivali

İster günübirlik gel,

İster çadır veya karavanınla 3 gün kamp yap,

Türkiye'nin en büyük Kamp Karavan Outdoor Fuarı'nı gez 

İstediğin ürünleri en uygun koşullarda bul,

Denize sıfır festivalin tadını çıkar,

Konserlerde eğlen,

Söyleşi ve Atölyelere katıl,

Outdoor tutkunlarıyla dostluklar kur..

GitFest Kamp Karavan Outdoor Festivali 1-2-3 Temmuz'da Kafa Radyo medya sponsorluğunda, Doğanbey Plajı, Seferihisar, İzmir'de.


GitFest 2022 sahnesi;


1 Temmuz Cuma;

Yeni Türkü

Yüksek Sadakat

Fondip


2 Temmuz Cumartesi;

Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası

Dedublüman

Necati ve Saykolar


3 Temmuz Pazar;

Levent Yüksel

Daniska

Curcuna Band


Hadi Gidelim!


Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası

Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası

90’lı yılların en sevilen ve ezbere bildiğiniz şarkılarını bağıra çağıra söyleyeceğiniz, o yılların mutluluğunu yeniden hissedeceğiniz gecenin DJ’liğini ünlü radyocu Nihat Sırdar yapıyor.Bu müthiş geceyi kaçırmayın.

- Covid 19 tedbirleri kapsamında etkinliğe katılacak katılımcıların aşı kartlarını ya da 48 saat içinde yaptırılan negatif PCR test sonuçlarını ibraz etmeleri gerekmektedir. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.
- 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı giriş yapması yasaktır.
- Belirtilen saat kapı açılış saatidir. Konser saati 22:00.
- Sosyal mesafa kurallarına uygun şekilde hazırlanan numarasız bistro  düzeni ile etkinlik gerçekleşecektir.
- Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır. 
- Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
- Kurallar gereği katılımcılar maskeli olmak zorundadır.- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
- Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir

Haluk LEVENT

Haluk LEVENT

Anadolu rock müziğinin efsane ismi Haluk Levent Hayal Kahvesi Manisa sahnesinde.

🔞 +18 yaş sınırlaması vardır.

🥤Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek işletme kuralları gereği yasaktır.
♻️ Bilet iadeleri konser gününden önceki güne kadar yapılır. Konser günü bilet iadesi yapılamaz. Biletler sadece alındığı yere iade edilebilir.
📸 Profesyonel fotoğraf makinesi ve profesyonel video kaydedici ile giriş yasaktır. Basın mensuplarının konserden en az 1 gün önce akredite olmaları gerekmektedir.
🖨️ Sorularınız ve görüşleriniz için mail adresimiz
manisa@hayalkahvesi.com.tr
📌 2. Anafartalar mh. Mimar Sinan Blv. No:24 Şehzadeler/ Manisa
🚘 Otopark hizmeti mevcuttur.

Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası - Ankara

Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası - Ankara

Partilerin en şahanesi, en eğlencelisi Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası 1 Ekim Cuma akşamı ODTÜ MD. Vişnelik Çim Amfi'de. Kafa Radyo medya sponsorluğunda DJ'liğini ünlü radyocu Nihat Sırdar'ın gerçekleştireceği 90'lar Kafası'nda ezbere bildiğimiz şarkıları bağıra çağıra söylemeye ne dersiniz? Haydi hep birlikte Nihat'la zaman tüneline!

Uzi - Heijan & Muti - Critical -Motive - Aksan & Lil Murda

Uzi - Heijan & Muti - Critical -Motive - Aksan & Lil Murda

SNS Organizasyon yeni nesil rap müzik adamlarını festival havasında bir araya getiriyor! Uzi, Heijan x Muti, Critical ve Motive'nin sahne alacağı konserde semt kültürünü ve sokağın isyanını şarkılarına taşıyan genç rapçiler bu kez de isyanlarını İzmir Arena sahnesinden duyuracak.

Gerçek adı Utku Yalçınkaya olan Uzi, Güngören’de büyümenin sağladığı sokak kültürü avantajını 7 senedir şarkılarına yansıtarak adını kendi bestesi olan Rap şarkıları ile duyurdu. Rap müzik yapanların aksine çocukluğunda arabeske de ilgi duyan Uzi, Umrumda Değil ve Makine şarkıları ile gençler arasında sevilmeye başladı.


Sokak isyanının sahneye taşındığı akşamda gerçek adı Doğan Tarda olan rapçi Heijan, Muti ile birlikte sahne alacak. Bağcılar semt çocuğu olan Heijan son olarak 2017 yılında Muti ile birlikte çıkardığı ‘Yansın Geceler’ şarkısı ile popüler oldu ve ikili Davay Davay, Düşme, Deli Ediyor adlı şarkılarıyla genç rapçiler arasında dikkat çekmeyi başardı.


Gerçek adı Celal Yücel olan Rap müziğin sevilen isimlerinden Critical semt kültürünü ve sokağın gerçek isyanını şarkılarına yansıtıyor. Yaşadığı semt olan Esenler’i “Barut gibi bir mahallede fark edilmek istemiyorsan hapşurma ama ben geldiğinde tutamam.” sözleriyle 2009 yılında yaptığı ilk amatör şarkısı ile sözlerine döktü. 2013 yılından bu yana arkadaşlarıyla birlikte açtığı stüdyoda profesyonel şarkılara imza atmaya başlayan Critical İzmir Arena sahnesinden isyanını duyurmaya devam edecek.


Akşamın açılışını Tolga Serbes ya da sahne ismiyle Motive yapacak. Henüz çok genç olmasına rağmen kendini fazlasıyla kanıtlamış bir MC olan Motive, kendi hazırladığı playlist ile rap müzik severleri konsere hazırlayacak.

Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası

Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası

Partilerin en şahanesi, en eğlencelisi Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası 24 Eylül Cuma akşamı İzmir Arena'da. Kafa Radyo medya sponsorluğunda DJ'liğini ünlü radyocu Nihat Sırdar'ın gerçekleştireceği 90'lar Kafası'nda ezbere bildiğimiz şarkıları bağıra çağıra söylemeye ne dersiniz? Haydi hep birlikte Nihat'la zaman tüneline!

ETKİNLİK KURALLARI

- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır, 18 yaş altı misafirlerimiz ebeveyni ile giriş yapabilir.

- Kapı açılış saati 19:30'dur.

- Covid-19 önlemleri sebebiyle kapı açılış saatlerine özen göstermenizi önemle rica ederiz.

- Covid-19 önlemleri gereği ziyaretçilerin alana maskeyle gelmesi zorunludur. 

- Katılımcılar/İzleyiciler Covid-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

- Etkinlik girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, aşı sorgulaması yapılır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekana gelmeden önce, Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip Aşı Kartı alması gerekmektedir. İlgili uygulamanın “Covid-19 Aşı Bilgilerim” bölümünden ‘’Aşı Kartlarım’’ sonucunda kart barkodu veya aşı olmadı ise son 48 saat içerinde yapılmış ve negatif sonuç alınmış PCR testi ibraz ettiği durumda etkinliğe giriş yapılabilir.

-Tüm misafirlerin ateş ölçümü yapılarak alana girişi sağlanacaktır. Ateşi yüksek olan misafirlerimizin etkinlik alanına girişi kısıtlanır ve en yakın sağlık kuruluşuna yönlendirilir.

- Online biletiniz için karekod kontrol edilerek alana giriş sağlanacaktır. 

- Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.

- Organizasyon şirketi, öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Etkinlik süresince biletinizi saklayınız.

- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

- Etkinlik alanına Selfie Stick ve GoPro çubukları ile girmek yasaktır. 

- Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girmek yasaktır.

- Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

- Etkinlik alanına evcil hayvan ile girilmesi yasaktır.

- Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurması ve istendiğinde ibraz etmeleri gerekmektedir.

- Etkinlik alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

- Güvenlik personeli, etkinlik alanına giren herkesi güvenlik aramasına tabii tutacaktır.

- Etkinlik alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.

- Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.

- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanından çıkarma hakkına sahiptir.

- Etkinlik alanına giriş yapan seyircilerin alandan çıkış yapmaları halinde tekrar alana girebilmeleri için yeni bilet satın almaları gerekmektedir.  

- Etkinlik biletleri devredilemez ve iade edilemez. Kayıp biletler için yenisi basılmayacaktır.

- Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı etkinlik organizasyonuna ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası - Manisa

Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası - Manisa

Partilerin en şahanesi, en eğlencelisi Nihat Sırdar'la 90'lar Kafası 4 Eylül Cumartesi akşamı nefis ambiyansıyla Manisa Anemon Otel Çim Alan Havuz Başı’nda. Kafa Radyo medya sponsorluğunda DJ'liğini ünlü radyocu Nihat Sırdar'ın gerçekleştireceği 90'lar Kafası'nda ezbere bildiğimiz şarkıları bağıra çağıra söylemeye ne dersiniz? Haydi hep birlikte Nihat'la zaman tüneline!

ETKİNLİK KURALLARI

- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır, 18 yaş altı misafirlerimiz ebeveyni ile giriş yapabilir.

- Kapı açılış saati 20:00'dır.

- Covid-19 önlemleri sebebiyle kapı açılış saatlerine özen göstermenizi önemle rica ederiz.

- Covid-19 önlemleri gereği ziyaretçilerin alana maskeyle gelmesi zorunludur. 

- Katılımcılar/İzleyiciler Covid-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

- Etkinlik girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES Kodu sorgulaması yapılır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekana gelmeden önce, Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES kodunu alması gerekmektedir. Tüm misafirlerin ateş ölçümü yapılarak alana girişi sağlanacaktır. Ateşi yüksek olan misafirlerimizin etkinlik alanına girişi kısıtlanır ve en yakın sağlık kuruluşuna yönlendirilir.

- Online biletiniz için karekod kontrol edilerek alana giriş sağlanacaktır. 

- Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.

- Organizasyon şirketi, öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Etkinlik süresince biletinizi saklayınız.

- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

- Etkinlik alanına Selfie Stick ve GoPro çubukları ile girmek yasaktır. 

- Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girmek yasaktır.

- Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

- Etkinlik alanına evcil hayvan ile girilmesi yasaktır.

- Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurması ve istendiğinde ibraz etmeleri gerekmektedir.

- Etkinlik alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

- Güvenlik personeli, etkinlik alanına giren herkesi güvenlik aramasına tabii tutacaktır.

- Etkinlik alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.

- Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.

- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanından çıkarma hakkına sahiptir.

- Etkinlik alanına giriş yapan seyircilerin alandan çıkış yapmaları halinde tekrar alana girebilmeleri için yeni bilet satın almaları gerekmektedir.  

- Etkinlik biletleri devredilemez ve iade edilemez. Kayıp biletler için yenisi basılmayacaktır.

- Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı etkinlik organizasyonuna ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

Reynmen Konseri

Reynmen Konseri

Reynmen, 28 Ağustos'ta Arkadaş Beach Club sahnesinde sizlerle olacak.

Radyo ve Televizyon Programcılığı okuyan ve Scorp’ta çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen ve dikkatleri üzerine çeken fenomeni olmayı başaran  Reynmen, günümüzde Youtube video sitesinde yayınladığı videolar ile takipçileri tarafından oldukça beğeni toplamıştır.

Reynmen, 25 Ocak Cuma günü yayınladığı 'Derdim Olsun' şarkısı ile 24 saatte 6.3 milyon kullanıcıya ulaşarak ülkemiz de en kısa zamanda en çok izlenen video rekorunu da kırdı.

GitFest - Kamp Karavan Outdoor Festivali

GitFest - Kamp Karavan Outdoor Festivali

Günlük Giriş Bileti: Sabah saat 10.00 ila 24.00 arasında konserler dahil olmak üzere tüm etkinliklere, söyleşilere katılabilir, kamp karavan outdoor fuar alanını gezebilirsiniz.

Kombine Giriş Bileti: Sabah saat 10.00 ila 24.00 arasında konserler dahil olmak üzere 2-3-4 Temmuz’da tüm etkinliklere, söyleşilere katılabilir, kamp karavan outdoor fuar alanını gezebilirsiniz.

Çadır Kamp Kombine Bileti: Çadırınız ile festival alanında kamp kurabilir, konserler dahil olmak üzere tüm etkinliklere, söyleşilere katılabilir, kamp karavan outdoor fuar alanını gezebilir, festivalin 7/24 tadını çıkarabilirsiniz.

Karavan Kamp Kombine Bileti: Karavanınız ile festival alanında kamp kurabilir, konserler dahil olmak üzere tüm etkinliklere, söyleşilere katılabilir, kamp karavan outdoor fuar alanını gezebilir, festivalin 7/24 tadını çıkarabilirsiniz.


Gitmek isteyen, ama cesaret edemeyen, hep erteleyen, nasıl gidileceğini bilemeyen, yeterli bilgisi veya gerekli malzeme ve ekipmanı olmayan ya da yanına yoldaş arayan, Aslında hep giden, ama daha fazla ekipman, bilgi, deneyim kazanmak, yeni rotaları keşfetmek, yeni trendleri öğrenmek isteyen Kalabalık gitmek isteyen, yalnız gitmek isteyen, Adrenalin için giden, huzur için giden, sosyalleşmek için giden, dinlenmek için giden, eğlenmek için giden, kısacası “GİT”, bulunduğu ortamdan, bilindik alanlardan çıkıp keşfetmeye meraklı, farklı deneyimler kazanmaya istekli, yeni şeyler öğrenmeye hevesli herkes için oluşturulmuş bir festival. Günümüz koşullarında daha da önem kazanan doğaya dönüş ana temasından yola çıktık adına da kısaca “GİT” dedik.

Ankara Çiçek Festivali

Ankara Çiçek Festivali

Ankara muhteşem bir yaza hazırlanıyor. Çiçeklerin tazeleyici, büyüleyici dünyasına davetlisiniz. Sevdiklerinizi de yanınıza alıp gelin, beraberce şahane bir gün yaşayın. Dünyanın değil ama ülkenin bütün çiçeklerini getireceğiz size.Başkentimiz çiçeklenecek, renklenecek, güzelleşecek. Ankara’nın en çok ziyaret edilen AVM’si olan Kentpark’ın Açık Otopark’ında yaklaşık 10.000 metrekarelik bir alanda 10-13 Haziran 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Festival 10:00 ile 21:00 saatleri arasından ziyarete açık olacaktır. 10-13 Haziran tarihleri arasında, çok geniş bir florada, rengarenk, taptaze, yüzlerce çiçek, bitki, fide, fidan ve tohum, bahçenizde, balkonunuzda, evinizde, ofisinizde yeşermek için sizleri KENTPARK AVM açık otopark alanında bekliyor olacak. Ülkemizin en belli başlı üreticilerinin katılacağı bu festivalde, rengarenk çiçek kokuları arasında keyifle dolaşabilecek, farklı, zevkli, ilginç bir çok etkinliğe katılabilecek, doğrudan aracısız ‘’ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE’’ olduğu için çok uygun fiyatlarla alışveriş yapabileceksiniz.